6859 CALACATTA APUANO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6859 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2303kg |